
Linda de Mol denkt niet dat dochter Noa Vahle Miljoenenjacht overneemt
Tekst: Nicky Molendijk
12/04/2025
Linda de Mol denkt niet dat haar dochter Noa Vahle haar ooit zal opvolgen als presentatrice van Miljoenenjacht. Aan De Telegraaf vertelt de presentatrice: “Ze voelt zich toch het lekkerst met een bodywarmer en sneakers op een veld.”
Toch kan Linda zich wel voorstellen dat Noa niet de hele tijd meer zou willen reizen als ze ooit een gezin heeft. “Maar of ze ooit zo’n showtrap af gaat lopen, dat betwijfel ik”, voegt ze toe.
Ook voor De Mol wordt “die showtrap steeds enger”. Twee jaar geleden heeft de presentatrice haar voet gebroken na een “lullige misstap”. “Sindsdien ben ik iedere keer dolblij als ik beneden ben. Er komt een tijd dat ik met een lift van de zijkant van die trap kom”, aldus Linda.
Uit andere media
Meer van Nicky