
Claude gaat solo de AFAS in: ‘Droom die uitkomt’
Tekst: Denise Delgado
25/04/2025
Claude (21) zet een grote stap in zijn carrière: de zanger staat op zaterdag 7 februari 2026 met zijn allereerste soloshow in AFAS Live. De kaartverkoop start aanstaande vrijdag. Dat maakt organisator MOJO bekend.
Grootste show
‘Wow, de AFAS, bizar!’, reageert Claude enthousiast op Instagram. ‘Het is echt een droom die uitkomt. Mijn grootste show tot nu toe, ik heb in deze zaal al vaak andere acts mogen zien, en nu ben ik degene die op dat podium mag gaan staan, ongelooflijk!’
De tekst gaat verder onder de Instagram-post.
Lees ook: Claude reageert op uitlekken songfestivalnummer
De Frans-Nederlandse singer-songwriter brak in 2022 door met zijn debuutsingle Ladada (Mon Dernier Mot). Sindsdien scoorde hij hit na hit met onder andere Layla, Écoutez-moi en Vas-y (met Suzan & Freek). Ook won hij een 3FM Award voor Beste Nieuwkomer en werd uitgeroepen tot 3FM Talent.
Volgende maand vertegenwoordigt Claude Nederland op het Eurovisie Songfestival met C’est La Vie. Dat hij de voorkeur kreeg boven Anouk, die zelf dolgraag had willen gaan, maakt zijn opmars alleen maar opmerkelijker.
Lees ook: Claude over songfestival outfit: ‘Wordt zo vet’
BEELD: ANP/INSTAGRAM: @CLAUDKMB
Uit andere media
Denise Delgado
Denise is een creatieve freelance journalist sinds 2015. Ze heeft European Studies gestudeerd aan de Haagse Hogeschool en Journalistiek aan KU Leuven campus Brussel. Denise is bedreven in het creëren van content en is een enthousiast, nieuwsgierig en vriendelijk persoon met een enorme wanderlust. Naast haar passie voor reizen, is ze gek op vechtsport, muziek, witte wijn en fietsen in de natuur.
Meer van Denise